Duszpasterskie odwiedziny kolędowe

Od 27 grudnia rozpoczynamy odwiedziny kolędowe. Plan kolędy dostępny jest w gablotce, informatorze oraz na naszej stronie.

Niech obecność Kapłana w Waszym domu stanie się przede wszystkim okazją do wspólnej modlitwy w Waszych intencjach, a także źródłem Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask na cały Nowy Rok. Prosimy, aby w miarę możliwości w kolędzie uczestniczyła cała rodzina. W razie nieobecności w wyznaczonym terminie kolędę można zgłaszać w dodatkowym terminie, który będzie w niedzielę, 20 stycznia.

Z powodu kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna wieczorami (wtorek i piątek).

Wszystkim naszym Parafianom i drogim Gościom życzymy wielu Bożych łask na czas Świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowym Roku!