1.

Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy (kolekta mszalna).

2.

Od godz. 17:00 w ogrodzie farskim zapowiadany grill na zakończenie roku szkolnego dla marianek, scholi, ministrantów i kandydatów oraz ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

3.

Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe:

• dzisiaj o godz. 15:30;

• w poniedziałek, wtorek, środę po porannej, a w czwartek po wieczornej Mszy Św.

4.

W tym tygodniu:

• we wtorek o godz. 7:00 msza św. do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem św. Antoniego w intencji próśb i podziękowań (intencja ofiarowana z ofiar ze skarbonki);

• w środę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00;

• w czwartek o 18:30 w salce spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych;

• w pierwszy piątek o godz. 7:00 msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach św. nabożeństwo, chcemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata;

• w piątek po mszy św. wieczornej próba chóru;

• w pierwszą sobotę miesiąca będziemy czcić Matkę Najświętszą i powierzać Jej matczynej opiece naszą codzienność szczególnie czas wakacji i wypoczynku;

• po porannej mszy św. zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca;

• zbiórka dla marianek odbędzie się po Mszy Świętej i nabożeństwie;

• od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty;

• w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.

Zachęcamy wszystkich kierowców do skorzystania z okazji powierzenia pojazdów i siebie samych opiece św. Krzysztofa.

5.

W tym tygodniu są wolne intencje mszy św. o godz. 7:00: w poniedziałek i w sobotę.

6.

Dziś kolekta na Stolicę Apostolską – tzw. świętopietrze.

„BÓG ZAPŁAĆ” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę podczas Mszy świętych oraz za wpłaty dokonywane na konto parafialne.

Msza święta w intencji wszystkich parafian i darczyńców zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7:00.

7.

Niech Bóg błogosławi cały tydzień naszych prac i wakacyjny wypoczynek !