Niedziela, 17. września 2023 – XXIV Niedziela Zwykła

6:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7:00

Za + Huberta Gajda, za jego ++ rodziców, rodzeństwo, szwagrów i bratową oraz za ++ z rodziny Tyczka.

9:00

I: Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla + żony Edeltraudy Nawrath w 11. rocznicę śmierci, dla ++ rodziców i teściów, ++ z rodzin Nawrath, Lis, Globisz i Serek, dla + księdza misjonarza Karla Nawrath oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących.

II: Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla ++ rodziców Erny i Lothara Pyka, teścia i dziadków, dla ++ z pokrewieństwa i dla dusz czyśćcowych.

11:00

I: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Kacpra Czok oraz o potrzebne łaski dla rodziców i chrzestnych.

II: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla Agnieszki i Sebastiana Polański z okazji 10. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

III: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla Magdaleny i Ernesta Bartyzel z okazji 1. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

16:00

Za ++ Erykę i Horsta Kuczera, Czesława Tokarskiego, kuzyna ks. Waldemara Hanzi Czomer oraz ++ z rodzin Kuczera, Tokarski, Czomer i Sibon.

 

Poniedziałek, 18. września 2023ŚWIĘTO  ŚW. STANISŁAWA  KOSTKI,  ZAKONNIKA, patrona Polski i katolickiej młodzieży

7:00

Za + Wacława Ożóg (intencja ofiarowana od rodziny Pikula).

19:00

W intencji młodzieży uczącej się, studiującej i pracującej naszej parafii.

 

Wtorek, 19. września 2023

7:00

Za + Ritę Szeliga w 30. dzień po śmierci.

18:00

MSZA  ŚWIĘTA  ZBIOROWA  ZA  ŻYJĄCYCH

 

Środa, 20. września 2023 – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

7:00

I: W intencji wszystkich pielgrzymów uczestniczących w tegorocznych obchodach kalwaryjskich ku czci Świętego Krzyża na Górę św. Anny.

II: W intencji parafian, dobrodziejów, darczyńców i wszystkich, którzy modlitwą, pracą i ofiarą wspierają naszą parafię.

 

Czwartek, 21. września 2023ŚWIĘTO  ŚW. MATEUSZA,  APOSTOŁA I EWANGELISTY

18:00

MSZA  ŚWIĘTA  SZKOLNO - RODZINNA

I: Za ++ rodziców Łucję i Wernera Skupin, męża Romana i szwagra Jana Hendzel.

II: O dar życia wiecznego dla + męża Romana Musioł na pamiątkę urodzin, dla + siostry Róży, rodziców Marii i Alojzego, teściów Franciszki i Tomasza oraz dla ++ z pokrewieństwa Musioł i Pośpiech.

 

Piątek, 22. września 2023

18:00

I: Za + siostrę Teresę w 1. rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

II: Za + Grzegorza Pogorzałek w 6. rocznicę śmierci, ++ Manfreda, rodziców Martę i Ludwika oraz ++ z pokrewieństwa.

 

Sobota, 23. września 2023 – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

7:00

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem św. Franciszka z Asyżu i św. Pio, o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a także dla kapłanów posługujących i pochodzących z naszej parafii, dla sióstr zakonnych, o. Jacka, kandydata do kapłańska Rafała i o powołania do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

17:00

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU  I  SPOWIEDŹ  ŚWIĘTA

18:00

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dalszą opiekę i zdrowie dla Krystyny i Joachima Tomszik z okazji 35. rocznicy ślubu i 60. rocznicy urodzin Joachima oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

 

Niedziela, 24. września 2023 – XXV Niedziela Zwykła

ROCZNICA  POŚWIĘCENIA  KOŚCIOŁA – KIERMASZ  PARAFIALNY

6:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7:00

Za + Wacława Ożóg w 30. dzień po śmierci.

9:00

I: Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o dalszą opiekę i zdrowie dla Mariusza Walisko z okazji 60. rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

II: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Niepokalanej, z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Weroniki, Damiana i Katarzyny z okazji urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dalszą opiekę i zdrowie oraz wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.

11:00

SUMA: W intencji budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła, a także w intencji wszystkich żyjących i zmarłych kapłanów, sióstr zakonnych, którzy posługiwali w naszej parafii.

Po Mszy św.: CHRZEST – Zuzanna Kamila Mastaj

15:30

NIESZPORY  KIERMASZOWE

16:00

MSZA  ŚWIĘTA  CHRZCIELNA  I  ZA  ROCZNE  DZIECI

 

CHRZTY:    Alicja Gloria Jendrzejczyk

                    Szymon Tomasz Komandzik

ROCZKI:    Hanna Stodółka