Niedziela, 2. października 2022XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7:00

W intencji parafian, darczyńców i wszystkich, którzy modlitwą, pracą i ofiarą wspierają naszą parafię, szczególnie rozpoczęty gruntowny remont salki katechetycznej i toalet.

9:00

Za + Jerzego Spodzieja w 30. rocznicę śmierci.

11:00

Za + mamę Wandę Wątroba w 7. rocznicę śmierci, ++ ojca Tadeusza i siostrę Małgorzatę oraz za ++ z pokrewieństwa.

CHRZEST: Kacper Jan Czok

15:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16:00

W intencji dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej (poświęcenie i wręczenie różańców).

Poniedziałek, 3. października 2022

7:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla całej rodziny.

9:00

POGRZEB: + śp. Gabrieli Grobelna.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18:00

I: Za ++ męża i ojca Jana Andrzeja Malek w 8. rocznicę śmierci, jego mamę Krystynę, dziadków Franciszkę i Georga Malek, ++ rodziców Hildegardę oraz Józefa Ogiela, dziadków z obu stron oraz ++ rodzeństwo, wszystkich ++ z rodzin: Malek, Ogiela oraz Klukowskich.

II: Za + Pawła Pradela w 1. rocznicę śmierci.

Wtorek, 4. października 2022 – Wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu

7:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo św. Franciszka, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a także w intencji jubilatów: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Gertrudy Okwieka z okazji 50. rocznicy złożenia profesji; dla Jadwigi Koziołek, Łucji Labus i Barbary Lis z okazji 25. rocznicy złożenia profesji oraz o nowe powołania do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE (prowadzi III Zakon Świętego Franciszka)

MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

Środa, 5. października 2022 – Wspomnienie świętej Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Za + Wandę Szpak.

18:00

I: Za ++ rodziców Jadwigę i Huberta, braci, siostrę i bratową, bratanka, szwagrów i ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.

II: O dar życia wiecznego dla + szwagra i wujka Edwarda Czerwińskiego (intencja ofiarowana od rodziny Sokół z Bełchatowa).

Czwartek, 6. października 2022 (pierwszy czwartek miesiąca)

8:00

Odwiedziny Chorych i Starszych Parafian

17:15

NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE (prowadzi Apostolat Margaretka)

18:00

MSZA SZKOLNO-RODZINNA: Do Chrystusa Króla Najwyższego Kapłana przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Jana Pawła II, z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla kapłanów posługujących i tych, którzy pracowali w naszej parafii, dla sióstr zakonnych, ojca Jacka, kandydatów do święceń: Marka i Rafała oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii (intencja ofiarowana od Apostolatu „Margaretka”).

Piątek, 7. października 2022 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej (pierwszy piątek miesiąca)

7:00

W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17:15

NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE (prowadzą Róże Różańcowe)

18:00

Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego, z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla członków Róż Różańcowych i ich rodzin, a także dla kapłanów posługujących i pochodzących z naszej parafii, dla sióstr zakonnych, ojca Jacka oraz kandydatów do święceń: Marka i Rafała.

Sobota, 8. października 2022

7:00

Za ++ rodziców Zofię i Henryka Lukoszek, Otylię i Romana Bomba, ++ z rodzin Lukoszek, Bomba, Królikowski, Dziubek i za dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00

ŚLUB KONKORDATOWY: Tomasz Książek – Izabela Duda

18:00

Za + ojca Jerzego Poloczek, + matkę Gerdę, ++ z rodzin Poloczek, Świątczak, Rajchel, Wzorek i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela, 9. października 2022XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA,

Ogólnopolskie liczenie wiernych podczas Mszy świętych

6:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7:00

Za + mamę Adelajdę Kucharczyk w 1. rocznicę śmierci, + ojca Pawła, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

9:00

Za + męża Ditra Gansczyk w 6. rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, brata, bratową, szwagra i ++ z pokrewieństwa Boncol, Gansczyk.

11:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za Sakrament Małżeństwa i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla koralowych jubilatów Judyty i Marcina Solorz z okazji 35. rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.

15:15

16:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dalszą opiekę i zdrowie dla Mariana Stachowskiego z okazji 90. rocznicy urodzin i dla całej rodziny.