Od lipca do października 2019 roku na cmentarzach w Stolarzowicach i w Górnikach została przeprowadzona inwentaryzacja. Dzięki pracom powstały mapy i plany sporządzone na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis wszystkich osób pochowanych na cmentarzu, stworzono system do administracji oraz powstała strona internetowa cmentarza. Dokładność pomiaru geodezyjnego wszystkich obiektów na cmentarzach wynosi 3 cm. Pomierzono również groby. Wykonano 8650 zdjęć grobów. Przygotowano zdjęcia z powietrza.

Na stronie znajduje się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia. Z kolei w Galerii możemy podziwiać te niezwykłe miejsca, piękne nagrobki i zwykłe krzyże z różnych okresów. Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego. Z zebranych informacji powstała galeria Znanych Pochowanych, gdzie umieszczono osoby, krótki lub dłuższy opis ich życia lub osiągnięć.  Ten dział w zamiarze twórców ma być cały czas rozwijany, a informacje nadal gromadzone. Najważniejsza jest oczywiście wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego.

Każda osoba pochowana ma swoją podstronę, na której znajduje się jej indywidualna galeria oraz szereg opcji: możliwość zapalenia wirtualnego znicza, skontaktowania się z administratorem w celu uzupełnienia danych lub podmiany zdjęcia za pomocą formularzy, możliwość zamówienia powiadomienia o zbliżającej się rocznicy czy uzyskanie dodatkowych informacji o grobie.

Zobacz: INTERAKTYWNY PLAN CMENTARZY PARAFIALNYCH