Czwartek
27.12.2018, 15:00

  • ul. Rokitnicka  - od końca
  • ul. Paderewskiego - od końca

 

Piątek
28.12.2018, 15:00

  • ul. Stolarzowicka - od nr 189 (nowe domy) i ul. Pochyła
  • ul. Przyjemna, ul. Ptakowicka oraz ul. Suchogórska - do nr 108

 

Sobota
29.12.2018, 14:00

  • ul. Bytomska - od nr 36, ul. Piastów Śl., ul. Paczyńska

 

Niedziela
30.12.2018, 14:00

  • ul. Krzemienia - od nr 2

 

Środa
02.01.2019, 15:00

  • ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Powstańców - od nr. 59 oraz ul. Boczna
  • ul. Powstańców - od nr 1

 

Czwartek
03.01.2019, 15:00

  • ul. Suchogórska - od nr 11 do 59
  • ul. Suchogórska od nr 2-62 i ul. Podleśna od końca

 

Piątek
04.01.2019, 15:00

  • ul. Suchogórska - od nr 67 do 103
  • ul. Suchogórska - nr 125 – 105, ul. Głogowska, ul. Batalionów i ul. Dąbrówki

 

Sobota
05.01.2019, 14:00

  • ul. Kaczmarczyków - od nr 2 oraz  ul. Wrzosowa

 

Niedziela
06.01.2019, 14:00

  • ul. Gajowa - od początku i ul. Nadziei (od ul. Gajowej)

 

Poniedziałek
07.01.2019, 15:00

  • ul. Suchogórska - od nr 102 do 64
  • Pl. Witkiewicza oraz ul. Gombrowicza - od nr 1 do nr 11

 

Wtorek
08.01.2019, 15:00

  • ul. Sportowa od nr 1, ul. PCK, ul. Jasna, ul. Zgrzebnioka
  • ul. Gutenberga, ul. Ptakowicka - od nr. 60, ul. Osikowa

 

Środa
09.01.2019, 15:00

  • ul. Żołnierska - od nr. 3 do 37, ul. Nadziei (od ul. Żołnierskiej)
  • ul. Żołnierska - od nr. 103 do 39 oraz ul. Radosna

 

Czwartek
10.01.2019, 15:00

  • ul. Tarnogórska, Przyjemna, ul. Koksowa ul. Żołnierska - do nr 36
  • ul. Jagodnik - od nr. 6, ul. Żołnierska od nr 64, ul. Pokoju

 

Piątek
11.01.2019, 15:00

  • ul. Żołnierska - od nr 116 do 66, ul. B. Śmiałego, ul. Ku Duklom
  • ul. Fredry, ul. Tęczowa, ul. Trampisza, ul. J. Kofty

 

Sobota
12.01.2019, 14:00

  • ul. Musioła - od nr 1

 

Niedziela
13.01.2019, 14:00

  • ul. Ossolińskiego - od nr 1

 

Poniedziałek
14.01.2019, 15:00

  • ul. Kościuszki od nr 1
  • ul. Kościuszki - od końca

 

Wtorek
15.01.2019, 15:00

  • ul. Planeta - od nr 1 i 2
  • ul. Kofty 2P, ul. Planeta - od nr 103c

 

Środa
16.01.2019, 15:00

  • ul. Krzyżowa Góra - od końca – parzyste
  • ul. Krzyżowa Góra - od końca – nieparzyste

 

Czwartek
17.01.2019, 15:00

  • ul. Dunikowskiego - od końca – parzyste
  • ul. Dunikowskiego - od końca – nieparzyste

 

Piątek
18.01.2019, 15:00

  • ul. Br. Czecha – od końca
  • ul. Wróbla i Damrota – od końca

 

Sobota
19.01.2019, 14:00

  • Pl. Jana – od nr. 12
  • ul. Mieszka I – od końca

 

Niedziela
20.01.2019, 14:00

  • kolęda dodatkowa

 

Poniedziałek
21.01.2019, 15:00

  • ul. Gombrowicza od nr 25 i nr 40
  • ul. Gombrowicza od nr 106

 

Wtorek
22.01.2019, 15:00

  • ul. Szymkowiaka i ul. Winklera