Wielkopostne rekolekcje parafialne

Już z początkiem Wielkiego Postu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje. Prowadzi je o. Kazimierz Zdziebko z Bodzanowa ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Z kolei dla dzieci i młodzieży rekolekcje prowadzą ks. Tomasz Hajok, wikariusz Parafii Wniebowzięcia NMP w Lubecku, oraz Kateryna Bondarenko, koordynator programu "Młodzi na progu".

Plan adoracji Najświętszego Sakramentu

W niedzielę, poniedziałek i wtorek w naszej parafii będzie okazja, by uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakramentu. Szczegółowy plan podany jest poniżej.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

W styczniu 2020 roku odbędzie się parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Wiele osób powtarza, że kraj Pana Jezusa jest jakby piątą Ewangelią - i chyba nie ma w tym przesady.

Dzieci z Przedszkola nr 54 zaprezentowały przedstawienie jasełkowe.

Chór Bazylik św. Anny

Chór Bazyliki Św. Anny wystąpi z koncertem kolęd w naszym kościele w niedzielę (13.01.2019) o godz. 15:00.

Konkurs szopek

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia odbył się w naszej parafii "I Parafialny Konkurs Szopki Betlejemskiej". Do konkursu wystawiono szesnaście szopek betlejemskich.