Rozwiązanie konkursu plastycznego

W niedzielę, 15 września, w naszym kościele miało miejsce wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym "Kościół naszymi oczami"

Dożynki

Tutaj znajdziesz podstawowe informacje o zbliżających się dożynkach.

Grill na zakończenie wakacji

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego na zakończenie wakacji marianki, ministranci oraz członkowie scholi mogli uczestniczyć w spotkaniu sportowym połączonym z grillem.

Bierzmowanie

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczyna się przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

Wyjazd w Karkonosze

Pod koniec sierpnia grupa ponad 150 osób (uczestników i kadry) wyjechała na turnus rekolekcyjno-wypoczynkowy w Karkonosze. Wśród uczestników były także dzieci oraz młodzież z naszej parafii – łącznie 30 osób. Przebywali tydzień w ośrodku w Przesiece niedaleko Podgórzyna (pół godziny od centrum Jeleniej Góry).

Rybnik - Częstochowa

74. Piesza Rybnicka Pielgrzymka na Jasną Górę zatrzymała się na terenie naszej parafii - w Górnikach, w czwartek, 1 sierpnia.

Pielgrzymka dzieci na Górę św. Anny

W dniach 6 i 7 lipca grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii wraz z opiekunami  pielgrzymowała do Sanktuarium na Górze św. Anny. Już od 36 lat pod opieką organistki pani Ewy Bujnowicz odwiedzamy Babcię Annę na początku lipca i bierzemy czynny udział w uroczystościach pielgrzymki dzieci.

Procesja na Boże Ciało

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej Kościół świętuje obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.