Zapraszamy na roraty!

Msze roratnie w naszym kościele odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 (roraty dla dzieci) oraz od poniedziałku do środy o godz. 7:00 (roraty dla dorosłych).

Odpust parafialny - fotorelacja

W tym roku sumie odpustowej przewodniczył ks. Eugeniusz Kozok, wieloletni proboszcz parafii. Kazania odpustowe wygłosił o. Jerzy Bzdyl OMI, który przez kilka dni poprzedzających uroczystość odpustową przygotowywał parafian duchowo do tego wydarzenia dokonując odnowienia misji świętych.

[zdjęcia: Dastin Szefer]

Modlitwa za pomordowanych

Corocznie w parafii odbywa się modlitwa za zmarłych mieszkańców parafii, którzy zginęli w trakcie II wojny światowej.

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu

W środę, 27 października, w naszej parafii odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy, aby w dowolnej chwili lub wyznaczonej godzinie (według planu) przybyć do kościoła.

Wycieczka do Krasiejowa

W sobotę, 18 września, dzieci i młodzież z naszej parafii udała się na wycieczkę do Krasiejowa - miejsca, gdzie zostały odkryte szczątki prehistorycznych zwierząt.