Zima...

Ku uciesze dzieci, a mniejszej dorosłych, w końcu zawitała do nas prawdziwa, śnieżna zima. Nasz kościół w śnieżnej otulinie wygląda szczególnie malowniczo.

Trzeba przyznać, że śnieg dodał uroku szarym na codzień ulicom naszej Parafii. Jeśli chodzi o naz kościół, a w szczególności o jego nowy dach, to rzeczywiście prezentuje sie on w śnieżnej pokrywie bardzo malowniczo. Dodatkowo warto podkreślić, że po dokonanych w tym roku remontach dachu i ocieplenia stropu naszego kościoła minusowa temperatura na zewnątrz, nie daje się już tak mocno odczuć we wnętrzu naszej świątni. Izolacja spełnia swoje zadanie. Wyrażamy również wdzięczność wszystkim, którzy złożyli ofiarę na zakup opału. A także Panom odgarniającym śnieg na kościelnym placu. W galerii zamieszczonych zostało parę fotek naszego kościoła i jego otoczenia w zimowej szacie.