Adoracja Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem

W niedzielę 6 marca, po zakończeniu Mszy Świętej o godz. 11.00, rozpoczęła się w naszej Parafii Adoracja Najświętszego Sakramentu z intencją dobrego przygotowania na czas Wielkiego Postu. Tzw. 40-sto godzinna adoracja trwała do wtorkowego wieczoru.

Czas Wielkiego Postu, to czas wyciszenia, wytężonej modlitwy i zastanowienia się nad swoim życiem. Wstępem do tego była Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczęta w niedzielne południe, a trwająca przez cały poniedziałek i wtorek. Rozpoczynała się ona po Mszy Świętej porannej, a kończyła przed wieczorną Eucharystią. Każda z Grup Parafialnych, a także mieszkańcy Stolarzowic, Górnik i Osiedla mieli wyznaczoną godzinę prowadzenia modlitw, w ten sposób kościół nigdy nie był pusty. Tym wszystkim, którzy podjęli trud adoracji, prowadzili modlitwy, składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech czas spędzony przed Jezusem Eucharystycznym wyda w Waszym życiu piękne owoce.