Procesja na Boże Ciało

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej Kościół świętuje obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Anielskie Głosy!

Przyjechali z Ukrainy, a konkretnie z Tarnopola. Przywieźli ze sobą niezwykły skarb - głosy. Anielskie głosy! Stąd też nazwa ich kwartetu wokalnego.

Festiwal Życia

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące Festiwalu Życia w Kokotku.

Koncert dla mam

W niedzielne popołudnie parafialną świątynię wypełniły głosy naszego chóru i naszej scholi w koncercie dedykowanym mamom z okazji Dnia Matki.

Złoci jubilaci

Pięćdziesiąta rocznica I Komunii Świętej - niezwykła, rzadko spotykana w parafiach uroczystość miała miejsce w naszym kościele w niedzielę, 26 maja.

Z dalekiej Fatimy

Podczas pierwszego w tym roku nabożeństwa fatimskiego przywitaliśmy przywiezioną z Fatimy nową figurę Matki Bożej.

Wakacje tuż, tuż!

Tutaj znajdziesz informacje na temat wyjazdu dla dzieci i młodzieży w Karkonosze oraz dotyczące Festiwalu Życia w Kokotku.