Warsztaty plastyczne

Zajączki, baranki, kurczaczki - to dzieła marianek wykonane podczas warsztatów plastycznych.

Niech zstąpi Duch Twój!

Sakrament bierzmowania to szczególny sakrament, w którym Duch Święty zstępuje na kandydatów do bierzmowania.

Wielka ryba!

W dniach od 11 do 13 marca w kościele odbyły się rekolekcje szkolne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 43 i Szkoły Podstawowej nr 47.

Wielkopostne rekolekcje parafialne

Już z początkiem Wielkiego Postu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje. Prowadzi je o. Kazimierz Zdziebko z Bodzanowa ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Z kolei dla dzieci i młodzieży rekolekcje prowadzą ks. Tomasz Hajok, wikariusz Parafii Wniebowzięcia NMP w Lubecku, oraz Kateryna Bondarenko, koordynator programu "Młodzi na progu".

Plan adoracji Najświętszego Sakramentu

W niedzielę, poniedziałek i wtorek w naszej parafii będzie okazja, by uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakramentu. Szczegółowy plan podany jest poniżej.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

W styczniu 2020 roku odbędzie się parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Wiele osób powtarza, że kraj Pana Jezusa jest jakby piątą Ewangelią - i chyba nie ma w tym przesady.