Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego

6:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7:00

Za + Ditera Janiczek w miesiąc po śmierci.

9:00

Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla ++ cioci Julii, brata Eugeniusza, bratowej Marianny oraz dla dusz czyśćcowych.

11:00

I: Za ++ Teresę Kopiec w 3. rocznicę śmierci i męża Józefa Kopiec.

II: Za ++ matkę Erikę Franciszkę Lis w 20. rocznicę śmierci, ojca Erwina, brata Dietra oraz ++ z rodzin Lis, Parol, Soglowek.

PO MSZY ŚW.: ROCZEK – Wiktor Grzegorczyk

15:30

NABOŻEŃSTWO  W  INTENCJI  POWOŁAŃ

16:00

I: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Mateusza Bebiołki z okazji 18. rocznicy urodzin.

II: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny i św. Barbary, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Marcina Hatlapa z okazji 50. rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK, 22. kwietnia 2024

7:00

I:  Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, z podziękowaniem za Sakrament Małżeństwa i wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie na dalsze lata dla Małgorzaty i Wojciecha Bryła, z okazji 35. rocznicy ślubu.

II: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, z podziękowaniem za Sakrament Małżeństwa i wszelkie otrzymane łaski dla Katarzyny i Ryszarda Kachel, z okazji 30. rocznicy ślubu, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

WTOREK, 23. kwietnia 2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

7:00

Za + Marię Więckowską (intencja ofiarowana od siostry Gieni z rodziną).

18:00

Za + Janinę Ostasz (intencja ofiarowana od koleżanek i kolegów z Urzędu Miejskiego w Zabrzu).

ŚRODA, 24. kwietnia 2024

7:00

I:  Za + Marię Więckowską (intencja ofiarowana od kuzynek: Janiny Nieroda z rodziną i Zenobii Koperkiewicz).

II: Intencja wolna.

CZWARTEK, 25. kwietnia 2024 – ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY

17:30

PRZED MSZĄ ŚW.: PROCESJA  KU  CZCI  ŚW. MARKA  O  DOBRE  URODZAJE

MSZA  ŚWIĘTA  SZKOLNO-RODZINNA

I: W intencji żyjących i zmarłych rolników, ogrodników i działkowiczów.

II: O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego na czas egzaminów dla uczniów klas VIII szkół podstawowych.

18:45

KONGRESOWY  WIECZÓR  EUCHARYSTYCZNY  W  PARAFII

III  KATECHEZA  MISTAGOGICZNA  O  EUCHARYSTII (salka katechetyczna)

PIĄTEK, 26. kwietnia 2024

18:00

I: Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dalszą opiekę, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Julii Ormińskiej z okazji 18. rocznicy urodzin (intencja ofiarowana od rodziców i brata).

II: Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Dobrej Rady i Anioła Stróża, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Moniki Nawrath z okazji 2. rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

SOBOTA, 27. kwietnia 2024

7:00

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli, w intencji ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego (intencja ofiarowana od codziennie modlących się).

17:00

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU  I  OKAZJA  DO  SPOWIEDZI  ŚW.

18:00

I: ZA + Erykę Schweinoch w 6. rocznicę śmierci, + żonę Helgę i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

II: Za + Annę-Lizę Świątczak w miesiąc po śmierci oraz + Małgorzatę Główka w 1. rocznicę śmierci.

III: Za + Reinholda Dziurzik w 13. rocznicę śmierci.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 28. kwietnia 2024

6:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7:00

Za parafian, dobrodziejów i ofiarodawców naszej świątyni.

9:00

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Siegfrieda Nawrath z okazji 88. rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny i krewnych.

11:00

O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego na czas egzaminów dla tegorocznych maturzystów.

15:30

NIEDZIELNE  NIESZPORY