Niedziela  23.06.2019,  XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

07:00

Za + męża Geralda, jego ++ rodziców, za ++ Magdalenę i Reinholda oraz ++ z pokrewieństwa

09:00

Za ++ rodziców Elżbietę i Leonarda Globisz, ++rodziców Elżbietę i Franciszka Pandza, brata Grzegorza, ciocię Magdalenę Maroń i za ++ dziadków

11:00

W intencji wszystkich ojców z okazji Dnia Ojca

15:30

PROCESJA OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

16:00

Za + ojca Jana Frasek na pamiątkę urodzin, za + mamę Adelajdę, teścia Pawła Soballa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Chrzest: Gustaw Fleger

Poniedziałek  24.06.2019, UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

07:00

Za ++ rodziców Stanisława i Martę Cierpka, braci, bratowe, siostrę, szwagra, męża Gerarda Makowskiego, jego rodziców i ++ z pokrewieństwa

18:00

wolna intencja

PROCESJA OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

Wtorek  25.06.2019

07:00

Za ++ Ernę i Eryka Wienczirsz, synów Waltra i Helmuta, wnuka Grzegorza, ++ Annę i Herberta Gorecki, Weronikę Kotner i ++ z pokrewieństwa

09:00

Pogrzeb: + śp. Helena Krasnowska

18:00

I: Za + Pawła Kroczek w rocznicę jego urodzin, jego + żonę Annę, za wszystkich ++ z ich rodzeństwa, ++ rodziców z obu stron, za ++ z pokrewieństwa Kroczek, Lis, Wilam, Śliwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

II: Za + Olgę Górak w miesiąc po śmierci (intencja ofiarowana od rodziny)

PROCESJA OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

Środa  26.06.2019

07:00

Za + mamę Janinę Kraska w 1. Rocznicę śmierci, + ojca Józefa oraz + brata Zygmunta

18:00

W intencji wszystkich przygotowujących tegoroczną uroczystość Bożego Ciała

PROCESJA OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

Czwartek  27.06.2019

18:00

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róż Różańcowych, ich rodzin oraz dla kapłanów pracujących w naszej parafii

PROCESJA OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

Piątek  28.06.2019,  UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA

18:00

I: Za + matkę Magdalenę Ziaja w dniu jej urodzin, + ojca Alfreda, rodziców Zofię i Reinholda Szwarc, ++ dziadków i krewnych z rodzin Szwarc, Ziaja i Busek

II: Za ++ Antoninę, Waltra Makosz, Józefa Jendryszczyk oraz za + Waltra Ogiolda

Sobota  29.06.2019,  UROCZYSTOŚĆ  ŚW.  APOSTOŁÓW  PIOTRA  I  PAWŁA

07:00

Za + męża Maksymiliana Rosenbaum, ++ rodziców i teściów, ++ z rodzin Hanusek, Rosenbaum, Sorychta oraz w pewnej intencji

14:00

Ślub: Janusz Flor – Kamila Smolka

17:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu - okazja do spowiedzi świętej

18:00

Za + Norberta Fiola w 1. rocznicę śmierci

Niedziela  30.06.2019,  XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

07:00

Za + Edmunda Maier, ++ rodziców Beno i Marię, ++ z rodziny Kaczmarek

09:00

Za ++ rodziców Magdalenę i Pawła Bok, Teodora i Gertrudę Globisz, ++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

11:00

Za + męża Jerzego Rejniak w 21. rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ dwóch braci, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

15:30

Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa

16:00

Chrzty: Pola Słysz

Roczki: Martyna Maria Musioł