Niedziela  16.02.2020,  VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

06:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

07:00

Za + męża Jacka Cerazego w 11. rocznicę śmierci

09:00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Anioła Stróża, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Marcina Gurbiela z okazji 25. rocznicy urodzin

11:00

Za + Karinę Janiczek, ++ rodziców Antoniego i Lidię Janiczek, teściów Anielę i Ignacego Brylok, ++ dziadków Augusta i Albinę Janiczek, Alojza i Hildegardę Sorychta, braci Henryka i Pawła Janiczek, ++ z rodziny i pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

15:30

Nabożeństwo do św. Jana Pawła II

16:00

Do Serca Pana Jezusa, za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Gerarda Hajda z okazji 80. rocznicy urodzin i dla zięcia Piotra Piernikarczyka z okazji 50. rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek  17.02.2020

07:00

I: Za + mamę Edytę w rocznicę śmierci, + ojca Wojciecha i Gerharda, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa

II: Intencja od grupy modlitewnej

Wtorek  18.02.2020

07:00

Za + mamę Erykę Krzykawską w miesiąc po śmierci

18:00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP z Lourdes, z podziękowaniem za dar życia i wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego na dalszy czas nauki i dobry wybór szkoły dla Magdaleny Mond z okazji 15. rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Środa  19.02.2020

07:00

I: Za + Jana Nawalany (intencja ofiarowana od siostry z mężem)

II: wolna intencja

18:00

Nabożeństwo dla kandydatów do bierzmowania z kl. 8 oraz ich rodziców

Czwartek  20.02.2020

16:30

Msza szkolna: Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II z prośbą dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie i wiele łask dla Waldemara Kempnego w 60. rocznicę.

18:00

Za + Annę Rudzki na pamiątkę urodzin, + męża Emila w 10. rocznicę śmierci, ich córkę Jadwigę Bodora, ++ Marię, Karola, Eugeniusza, Pawła, Augusta, Krystynę Foks, Jana Borczyk, Andrzeja Wyżgoł oraz za ++ z pokrewieństwa z dwóch stron

Piątek  21.02.2020

18:00

I: Szymura (rezerwacja)

II: Za + Józefa Hajda w 3. rocznicę śmierci i za ++ z pokrewieństwa

Sobota  22.02.2020,  Święto  Katedry  św.  Piotra,  apostoła

07:00

Za ++ Annę i Emila Rudzki, córkę Jadwigę Bodora, rodziców Łucję i Wiktora Bodora, synów Henryka, Krzysztofa Bodora oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa z dwóch stron

16:00

Próba generalna przed bierzmowaniem dla kandydatów i ich świadków

17:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu – okazja do Spowiedzi Świętej

18:00

Za ++ rodziców Huberta i Adelajdę Dylla, + teścia Józefa Hanzel, + siostrę Irenę, ++ dziadków z dwóch stron, + wujka Henryka Sonnek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela  23.02.2020,  VII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

06:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

07:00

Za + dziadka Tadeusza, za ++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

09:00

Za ++ rodziców Adelajdę i Alfonsa Heidenreich, + męża Bertholda, dziadków Elżbietę i Jana oraz za ++ z pokrewieństwa

11:00

Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Rity Szewczyk z okazji 86. rocznicy urodzin, a także o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15:30

Nieszpory niedzielne

16:00

CHRZTY:  Karol Winczirsz,  Wiktor Piesta