Rodzinny konkurs plastyczny

Z okazji zbliżającej się 90. rocznicy poświęcenia kościoła zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym.

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest Rzymskokatolicka Parafia Chrystusa Króla w Bytomiu oraz Szkoła Podstawowa nr 43 w Bytomiu.
  2. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym społeczności lokalnej Bytomia-Stolarzowic oraz ich rodzin. Konkurs przewiduje trzy kategorie wiekowe:
  1. Dzieci w wieku przedszkolnym
  2. Dzieci z klas 1-4
  3. Dzieci z klas 5-8
  1.  Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy na temat historii Parafii Chrystusa Króla; propagowanie w społeczeństwie wiedzy i zamiłowania do sztuki oraz odpowiedzialności za dobra kultury; rozwijanie kreatywności; kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz aktywności i wyobraźni plastycznej.

II. ZASADY KONKURSU

1. Temat pracy konkursowej: „90. rocznica poświęcenia kościoła”.
  2. Format i technika pracy: A4, technika dowolna w ramach prac płaskich (za wyjątkiem używania materiałów sypkich).
  3. Kryteria oceniania: interesujący sposób przedstawienia tematu; zastosowanie ciekawej techniki plastycznej; estetyka wykonania.
  4. Opis pracy na odwrocie powinien zawierać: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę placówki do której uczęszcza dziecko. Do każdej pracy należy dołączyć zgodę rodzica (opiekuna prawnego) na wykorzystanie danych osobowych uczestnika dla celów konkursowych (Załącznik nr 1).
  5. Termin składania prac: do 08.09.2019 r. Prace należy składać w Parafii Chrystusa Króla lub w Szkole Podstawowej nr 43 u pani Elżbiety Walisko.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15.09.2019 r. w kościele Chrystusa Króla w Stolarzowicach o godz. 15.30.

III. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Zgłoszenie udziału w konkursie oznacza, iż uczestnik konkursu zapoznał się z treścią Regulaminu i go akceptuje.
  2. Prace konkursowe zostaną wyeksponowane w kościele Chrystusa Króla w Bytomiu-Stolarzowicach.