Przedświąteczne odwiedziny chorych

W czwartek 17 grudnia Ksiądz Proboszcz i Wikary odwiedzili Chorych naszej Parafii. Przedświąteczne odwiedziny Chorych były okazją do wspólnej modlitwy i oddania czci Jezusowi, który szczególną troską otaczał zawsze osoby chore i cierpiące.

Przedświąteczne odwiedziny chorych to tradycja naszej Parafii. Duszpasterze odwiedzili z posługą kapłańską 25 osób. Nasi Chorzy często ze łzami w oczach podkreślali radość jaką jest możliwość przyjęcia Komunii Świętej, odbycia spowiedzi, a przede wszytskim wspólnej modlitwy z kapłanem. Przy tej okazji nasuwa się refleksja jakim dobrem, często przez nas niedocenianym, jest możliwość swobodnego uczestnictwa w Eucharystii, przyjścia do kościoła i modlitwy w tym sercu Parafii. Księża przekazali Chorym opłatek, a także paczki świąteczne, przygotowane przez Róże Różańcowe. Ten wielki i piękny dar serca Róż Różańcowych, to świadectwo troski jaką powini być zawsze otaczani chorzy, cierpiący i starsi Parafianie. Chrym za modlitwę i serdeczne przyjęcie przychodzącego do Nich Jezusa, a przede wszystkim Różą Różańcowym wyrażamy serdeczne Bóg zapłać.