Śląski Bal Panamski

Śląski Bal Panamski to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przeniesiesz się na Światowe Dni Młodzieży w Panamie poprzez wspólną modlitwę oraz bezalkoholową zabawę.

Wydarzenie jest kontynuacją już wcześniej organizowanych i cieszących się sporą popularnością Studniówek ŚDM – Studniówka przed ŚDM i Studniówka po ŚDM. W wydarzeniu weźmie udział pół tysiąca młodych ludzi ze Śląska i nie tylko. Jeżeli chciałbyś poczuć radość młodego Kościoła, dołącz do grona szczęśliwców jeszcze dzisiaj!

Śląski Bal Panamski rozpocznie się 26 stycznia Mszą św. o godz. 18.00 w kościele św. Michała Archanioła w Gliwicach, po której odbędzie krótka nabożeństwo do Matki Boskiej Starszej – patronki Panamy. O godz. 19.30 przejdziemy w radosnym i barwnym korowodzie panamskim do Areny Gliwice, gdzie odbędzie się całonocna impreza prowadzona przez znanego wodzireja – Pawła Jagodzińskiego.

Bilety są do nabycia w zakrystii.

Więcej informacji na stronie http://slaski-bal-panamski.pl/