emeryt54 2015-06-22
Szczęść Boże chciałem pozdrowić urodzinowo księdza proboszcza i życzyć tradycyjnych 100 lat .
Anastazja Maksymowicz 2014-06-17
Szczesc Boze,jestem teraz w Memmingem,pierwszy raz pojde tu na procesje Bozego Ciala,ale nic nie zastapi naszej,stolarzowickiej uroczystosci:-) Zycze radosci z nadchodzacego swieta i mocno pozdrawiam.Anastazja
wierna 2014-05-30
Szczęść Boże kiedyś należałam do tej parafii szkoda ze nie wiedziałam o spotkaniu Marianek było by milo spotkać się już po tylu latach milo wspominam te czasy pozdrawiam
emeryt54 2014-04-13
Szczęść Boże,jestem pierwszy raz na stronach parafialnych i już mi się podobają,tyle treści informacji o parafii robi wrażenie,jestem parafianinem od paru, dosłownie paru lat, a nasz pierwszy wnuczek został ochrzczony w naszej parafii. Jest super,życzę dużo zdrówka i samych pozytywów w życiu parafii. Pozdrawiam.
wierny 2014-02-20
Szukam "Intencje mszalne" ? Nie mogę znaleźć? Szczęść Boże Odpowiedź: Intencje mszalne czytane są przed niedzielnymi Mszami Świętymi, oraz wywieszone są w gablotce przy kościele, zapowiada je także informator parafialny. Nie są one zamieszczane na stronie internetowej.
Dam 2014-01-24
Szczęść Boże. Bardzo ładnie wykonana strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii http:­//­www.­parafiagomulin.­pl
parafianka 2013-06-22
Księże Proboszczu w dniu Twoich urodzin przyjmij serdeczne życzenia zdrowia, radości Błogosławieństwa Bożego, oby sił starczyło na jeszcze długie lata posługi w naszym pięknym Stolarzowickim Kościele, dziękuję pięknie za mszę odprawioną w Twojej intencji oraz zespołowi Gospel za ubogacenie Eucharystii. Pozdrawiam.
aska 2013-04-28
Jak jestem u rodziny w Stolarzowicach to nie mogę sobie odpuścić by nie iść do waszego kościółka po prostu macie taką organistkę ,ten jej anielski głos można by słuchać i słuchać po prostu cudownie,jedynie to za długo trwa prezentowanie ogłoszeń parafialnych.A tak jest po prostu tak swojsko,lubię jak ksiądz w czasie mszy zwraca się do dzieci w ten sposób dzieci bardziej przeżywają mszę św. Pozdrowienia dla księży w maju znów was odwiedzę.
Jacek 2012-12-30
Szczęść Boże:) Zachęcam wszystkich do odwiedzenia stron: www.pah.org.pl/nasze-dzialania/414/4312/wyslij_sms_o_tresci_pomoc_na_numer - pomoc dla Sudanu Południowego; www.swm.pl/11245.pomoc-dla-sarh - pomoc dla Czadu; Niech pomoc dla ludzi nie majacych dostępu do bieżącej wody będzie naszym Noworocznym darem serca. Pozdrawiam serdecznie:)
Agnieszka - parafianka 2012-12-26
Żyjemy w czasach czekoladek, cukierków lecz cukierek od ks. Proboszcza i Wikarego najbardziej smakuje pod słońcem a ile przy tym uciechy dla najmłodszych. Mały gest ale Wielki czyn - pozdrawiam Agnieszka S.