Cuda w stolarzowickiej stajence...

W Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia w stajence ustawionej przy grocie Matki Bożej od samego rana, do wieczora działy się cuda. Wieść o nich lotem błyskawicy rozniosła się po naszej Parafii, a szczególnie wśród dzieci. Po każdej Mszy Świętej tłumnie gromadziły się one wokół żłóbka, śpiewały kolędy i znajdowały tam cukierki, które w cudowny sposób raz po raz pojawiały się na nowo wokół Dzieciątka.

Jak niesie wieść cuda w stolarzowickiej stajence dzieją cię co roku i będą się dziać tak długo, dopóki dzieci będą się o nie modlić. Nasi najmłodsi Parafianie pojawienie się cudownych, a przede wszystkim smacznych cukierków witali okrzykami radości i wielkimi uśmiechami na twarzy. Z niecierpliwością oczekujemy już na kolejne cuda za rok.